Apie mus
Žemėlapis

TCG TELECOM  yra telekomunikacijų operatorius, kuris nuo 2008 m. specializuojasi individualizuotų sprendimų kūrime ir teikime Lietuvoje bei užsienyje. Savo veikla siekiame  verslui pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus ir paslaugas, kurie padėtų rasti naujų idėjų klientų verslų vystymui ir augimui.

Mūsų veiklos sritys  – telekomunikacinės sistemos ir telefono ryšio numeriai (mobili ir geografinė numeracija, trumpieji numeriai, 700-oji, 800-oji bei 900-oji linijos), klientų aptarnavimo, kontaktų centro ir veiklos efektyvinimo sprendimai, lėšų rinkimo paslaugos socialiniuose projektuose, mobilūs mokėjimai, apmokėjimo už parkavimą sprendimai ir mobili rinkodara (SMS / VIBER  bei automatinis skambintuvas).

 

Pasitikėjimas, operatyvumas ir palaikymas – tai vertybės, kuriomis vadovaujamės kurdami ir vystydami santykius su savo verslo klientais.

 

Ypatingą dėmesį skiriame informacijos saugumo valdymui, kurį vykdome pagal ISO 27001 standarto nustatytus reikalavimus.

2016 m. TCG Telecom tapo CSC Telecom, UAB įmonių grupės dalimi, o 2018 m. praplėtė savo teikiamų paslaugų spektrą įsigydama didžiausią trumpųjų numerių paslaugų teikėjų Lietuvoje – Mediafon Mobi, UAB ir šiuo metu siūlo savo klientams efektyvios komunikacijos bei lėšų surinkimo sprendimus, paremtus trumpųjų numerių naudojimu.

Mūsų teikiamomis paslaugomis sėkmingai naudojasi Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Lenkijos, Rusijos, Serbijos, Moldovos, Vengrijos, Bulgarijos ir kitų šalių verslo klientai.

Pagrindinis įmonės turtas – atsakingi ir profesionalūs darbuotojai, kurie yra sukaupę daugiau kaip 15-os metų patirtį įvairiuose Informacinių technologijų  ir telekomunikacijų versluose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Todėl drąsiai teigiame, kad išklausysime Jūsų poreikius, pateiksime kompetentingą nuomonę ir pasiūlysime labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus.

 

Pagrindinis mūsų tikslas – tapti Jūsų partneriu įgalinančiu atrasti ir įgyvendinti naujas verslo idėjas bei išplėsti Jūsų verslo augimo galimybes.

Individualizuoti sprendimai Jūsų verslui.